king charles

CAVALİER KİNG CHARLES FİYATLARI

cavalier king charls fiyatları

Ana Sayfa

Cavalier King Charles Fiyatları

cavalier king charls fiyatlarıKing Charles ırkının özellikleri, bakımı, beslenmesi, cavalier king charles fiyatları, ırk kökeni ve Cavalier King Charles yavru satışı 

 
cavalier king charls fiyatları cavalier king charls fiyatları
   
cavalier king charls fiyatları cavalier king charls fiyatları
   
cavalier king charls fiyatları cavalier king charls fiyatları
   
cavalier king charls fiyatları cavalier king charls fiyatları
   

Cavalier King Charles Fiyatları, anne ve babanın şecere geçmişine, görünümündeki renk dağılımına ve anatomik özelliklerine göre 1.500.- ₺ ile 3.500.- ₺ arasında farklılıklar gösterebilmektedir.

 

CAVALİER KİNG CHARLES ÖZELLİKLERİ

 

Her şeyden evvel Cavalier King Charles ırkını sahiplenirken, almayı düşündüğümüz yerin güvenilirliği ve üretim kalitesi yavrunun gelecekte sağlık ve ırk sorunları yaşamaması açısından son derece önemlidir. İngiliz Toy Spaniel, basık pug burunlu, belirgin alın çıkıntılı ve kubbemsi kafatası ile küçük ve dayanıklı bir spaniel'dir. Yuvarlak gözleri iri ve koyu renklidir. Uzun ve tüylü kulakları düşükdür ve yanaklarına kadar iner. Yumuşak ipeksi kürkü uzunca ve dört renkte olabilir; King Charles (siyah & ten rengi), Ruby (kızıl, bazen göğüste bir kaç beyaz tüyle), Blenheim (kızıl lekelerle beyaz), ve Prens Charles (üç renk). 

Cavalier King Charles karakteri 

İngiliz Toy Spanieli kibar, oyuncu, sevgi dolu ancak bazen biraz çekingen bir ırktır. Ona sevgiyle yaklaşanlara karşı yumuşak huyludur. Irk doğal olarak uslu ve zekidir, ancak inatçı olabilir. Sessiz, çok ilgi istemeyen ve her zaman nazik davranılması gereken bir ırktır. Diğer köpeklerle arası iyidir. İngiliz Toy Spaniel insanlarla birlikte olmaya ihtiyaç duyar. Çocuklarla arası genelde iyidir, ancak yaşı büyük olanlarla daha iyi anlaşır. Çok havlamaz. Ortalama bir bekçi köpeğidir. Mükemmel bir ev köpeği olarak kabul edilir. Bazıları çok yemek seçer.

Cavalier King Charles yaşam ortamı 

Aşırı sıcaklardan korunmalıdır. Apartman hayatı için uygundur.

Cavalier King Charles egzersiz ihtiyacı 

Oldukça az egzersize ihtiyaç duyar. Yine de zinde tutulması için düzenli yürüyüş imkanı sağlanmalıdır.

Cavalier King Charles bakımı 

Orta derecede tüy döker. Tüylerin kesilmeye gereksinimi yoktur. Düzenli tarama yeterli olacaktır.

Cavalier King Charles kökeni 

İngiliz Toy Spaniel'in orijini Asya spaniel'lerine kadar uzanabilir hatta belki de Pug'a kadar. Yine de temel olarak İngiliz Adalar'ında geliştirilmiştir. Bu sevimli köpek İngiliz Kraliyet ailesinin sevgilisi olmuştur. İngiliz Toy Spaniel'inin bir tipi, King Charles Spaniel, adını Kral Charles II'den almıştır. 19 yüzyıl boyunca İngiliz Toy Spaniel çeşitli değişimlere uğramıştır. Çıkık gözleri basık burun ve kubbemsi kafatası ile daha küçük üyeleri üretilmiştir. Sonuç günümüzün İngiliz Toy Spaniel'idir. Cavalier King Charles Spaniel'ine benzeyen bu ırkın varlığı 19. yüzyıl öncesi Toy Spaniel'ine dayanır.

 

 

Merkezi  BURSA' da bulunan Cavalier King Charles üretim ve satış tesisimizden, Türkiye'nin her noktasına aynı gün içinde ırk ve sağlık garantili gönderme imkanı...


Köpek Kulübü  Köpek Kulübü  Köpek Kulübü  Köpek Kulübü  Köpek Kulübü  Köpek Kulübü  Köpek Kulübü

CAVALİER KİNG CHARLES

(0532) 343 80 41